Доставка/перевезення вантажів, товарів та техніки з Італії в Україну

Якісна сантехніка, меблі, дизайнерський одяг і взуття, предмети інтер’єру та продукти харчування з Італії – затребувані категорії товарів у всьому світі. І Україна – не виняток. Тому доставка з Італії в Україну – один з найбільш затребуваних логістичних міжнародних напрямків.

Компанія «Expert-Logistics» забезпечує якісну, надійну та оперативну доставку вантажу з Італії в Україну. Ми працюємо з приватними особами і підприємцями, організовуючи доставку «під ключ» з Італії в Україну.
При лояльній ціновій політиці ми гарантуємо високу якість обслуговування, що підтверджують тисячі позитивних відгуків наших вдячних клієнтів.

Ми здійснюємо доставку вантажів з Італії в Україну вагою від 30 кг, включаючи крихкі товари, що вимагають якісної упаковки й дбайливого транспортування.

Як працює компанія «Expert-Logistics»?

Ми працюємо «під ключ», контролюючи доставку з Італії в Україну на всіх етапах, починаючи від придбання, зберігання й упаковки товару до його доставки клієнту.

Ви зв’язуєтеся з нашим менеджером і залишаєте заявку на доставку вантажу з Італії в Україну. Менеджер розраховує вартість доставки, логісти розробляють маршрут і обирають автотранспорт.

На складі в Італії вантаж упаковується і розподіляється для подальшої доставки з Італії в Україну.

Компанія «Expert-Logistics» надає своїм клієнтам перевірений спосіб економії – консолідацію вантажу для доставки вантажу з Італії в Україну. Транспортування вантажів від декількох замовників в одному автомобілі дозволяє заощадити за рахунок того, що клієнтом оплачується фактично зайнята в автомобілі площа, а не весь автомобіль.

Відповідальний момент – це проходження митниці. Співробітники нашої компанії заздалегідь готують усю необхідну документацію та здійснюють розмитнення вантажів, що скорочує час доставки з Італії в Україну.

Після прибуття вантажу в пункт призначення доставки замовлення відправляється або безпосередньо замовнику або на склад компанії.

Багаторічний досвід роботи у сфері міжнародних перевезень, грамотна логістика, професійний штат співробітників, великий автопарк і наявність складських приміщень в Європі дозволяють компанії «Expert-Logistics» швидко, безпечно та якісно реалізовувати доставку з Італії в Україну!

Made on
Tilda