Доставка/перевезення вантажів, товарів та техніки з Польщі в Україну

Доставка вантажів з Польщі в Україну користується сьогодні підвищеним попитом у власників малого й середнього бізнесу. І причин тому декілька:
 • зручне географічне розташування Польщі,
 • величезний асортимент брендових товарів,
 • висока якість продукції і цінова доступність (вартість аналогічних товарів в Польщі дешевше, ніж в Україні),
 • швидкість доставки з Польщі в Україну.
Компанія «Expert-Logistics» володіє великим досвідом доставки вантажів з Польщі в Україну. Наші кваліфіковані фахівці з логістики розроблять найкоротший маршрут і підберуть оптимальний вид транспорту для доставки з Польщі в Україну, своєчасно підготують всю необхідну супровідну і митну документацію, завдяки чому митне оформлення вантажу при перетинанні кордону займе мінімум часу.

Переваги доставки вантажів з Польщі в Україну з «Expert-Logistics»

 1. Наявність власних складських приміщень у Польщі. Це дозволяє консолідувати вантажі й здійснювати їх доставку з Польщі в Україну. Ви платите виключно за фактично зайняте місце в автомобілі.
 2. Робота «під ключ». Всі питання, пов’язані з доставкою вантажів з Польщі в Україну, ми беремо на себе. Великий досвід перевезень у цьому напрямку дозволяє нам вирішувати найскладніші завдання в найкоротші терміни.
 3. Відшкодування VAT (ПДВ). Купуючи продукцію в країнах Європи, Ви можете заощаджувати до 27% від вартості товару, оскільки нерезидентам країни повертається податковий збір VAT (або ПДВ). Доставка з Польщі в Україну з «Expert-Logistics» дозволить Вам істотно заощаджувати на покупках!
 4. Оформлення митних документів. Законодавства Польщі та України мають свої нюанси, які важливо врахувати при оформленні митних декларацій. Ми знаємо, як правильно оформити супровідну документацію та уникнути додаткових матеріальних витрат у процесі доставки з Польщі в Україну.
 5. Пакування й перепакування вантажу. Гарантією якості доставки вантажу з Польщі в Україну є його ретельне упаковка. Знаючи це, ми використовуємо весь арсенал сучасного пакувального матеріалу, щоб вантаж доїхав до клієнта в цілості й схоронності.
 6. Безкоштовна консультаційна підтримка по доставці з Польщі в Україну. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 7. Моніторинг доставки вантажу з Польщі в Україну. Ви можете самостійно відстежити місцезнаходження вантажу в своєму особистому кабінеті.

Доставка вантажів з Польщі в Україну з «Expert-Logistics» – це завжди вигідно, швидко, якісно і надійно!

Made on
Tilda