Доставка вантажів, посилок і особистих речей з України до Молдови

Доставка посилок і особистих речей з України до Молдови є одним із пріоритетних напрямків вантажоперевезень компанії «Expert-Logistics». Також ми спеціалізуємося на доставці замовлень з інтернет-магазинів України на територію Молдови. Багаторічний досвід роботи, професіоналізм і злагодженість роботи нашої команди забезпечують швидку, надійну й безпечну доставку посилок з України до Молдови в найкоротші терміни за вигідними тарифами.

Чому слід замовити доставку посилок в компанії «Expert-Logistics»?

 • Підбір транспортного засобу для доставки посилок з урахуванням габаритів, ваги й специфіки вантажу. Наші менеджери знають, як зробити доставку особистих речей з України до Молдови не тільки надійною, але й максимально економною для клієнта. При цьому будуть враховані всі вимоги та побажання клієнта щодо термінів і умов доставки посилок.
 • Розробка оптимального маршруту слідування авто з України до Молдови, при цьому неважливо, планується доставка особистих речей або замовлень з інтернет-магазинів. Досвідчені логісти компанії «Expert-Logistics» грамотно організують як доставку особистих речей, так і масштабний переїзд з України до Молдови.
 • Контроль доставки посилок з України до Молдови на всіх етапах транспортування, що виключає пошкодження і втрату посилок.
 • Доставка замовлень з інтернет-магазинів: ми здійснюємо викуп і доставку замовлень з України у Молдову, що дозволяє Вам займатися більш важливими справами і економити час.
 • Адресна доставка посилок з України до Молдови «під ключ» за схемою «від дверей до дверей». Всі питання по доставці особистих речей ми беремо на себе, тоді як Вам залишається лише дочекатися дзвінка кур’єра й отримати посилку у зручний для Вас час.
 • Комплексний митний супровід і оформлення посилок, що дозволяє уникнути додаткових фінансових витрат при доставці посилок з України до Молдови.
 • Страхування вантажу за бажанням клієнта, що особливо важливо при доставці цінних посилок й особистих речей.
 • Вигідні тарифи: ми знаємо, як максимально вигідно для наших клієнтів організувати доставку особистих речей з України у Молдову, врахувавши всі нюанси та специфіку вантажу. Своїм клієнтам ми пропонуємо перевезення збірних вантажів, що дозволяє істотно економити.
 • Індивідуальний підхід до клієнтів: компетентні менеджери «Expert-Logistics» безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов’язаних з доставкою посилок й замовлень з інтернет-магазинів, підберуть транспорт для перевезення і розрахують вартість доставки. При цьому озвучена вартість доставки особистих речей з України до Молдови не змінюватиметься згодом.
 • Доставка посилок у чітко визначені терміни: ми працюємо на ринку вантажоперевезень більше 6 років, тому для нас не існує форс-мажорів і перешкод, які б ми не змогли подолати з мінімальними ризиками для клієнта.
 • Великий автопарк сучасних автомобілів, обладнаних для максимально надійної та безпечної доставки посилок і особистих речей з України до Молдови: ми якісно спакуємо вантаж, розмістимо його в транспортному засобі й дбайливо доставимо з України у Молдову.
Ми професійно підходимо до будь-якого поставленого перед нами завдання і виконуємо його швидко та якісно, про що свідчать численні позитивні відгуки клієнтів, які скористалися послугами логістичної компанії «Expert-Logistics»!

Made on
Tilda