Доставка вантажів, посилок, особистих речей і документів з Англії в Україну

Щоб доставка вантажів із Англії на територію України пройшла успішно, варто ретельно вибрати міжнародного перевізника. Однією із надійних та відомих міжнародних транспортних компаній є «Експерт-Логістікс». Серед основних переваг, які має даний перевізник, можна відзначити:
 1. Термін доставки вантажу. Будь-яка партія товарів доставляється з Англії в Україну протягом 7-10 днів;
 2. Доставка дорогих та великих товарів. Компанія здійснює доставку дорогих і великогабаритних вантажів;
 3. Надійність. Весь вантаж, який доставляється логістичною компанією «Експерт-Логістікс» повністю застрахований.
 4. Простота оформлення замовлення. Для відправки вантажу із Англії в Україну достатньо оформити замовлення на нашому сайті, зв’язатися з менеджерами компанії і уточнити всі деталі з забору товарів.
 5. Оформленням документів для митниці займається виключно компанія «Експерт-Логістікс», без участі клієнта.
 6. Зручність оплати. За доставку партії товару замовник може здійснити оплату безпосередньо в момент її отримання.
 7. Покупка товару. Якщо Вам необхідно, то, крім перевезення в Україну, також здійснюється і покупка необхідного товару перевізником Expert-Logistics в кожній із країн Європи та світу.

Чому доставка вантажу з Великобританії в Україну є актуальною послугою сьогодні ?

Англія виступає незмінним лідером з виробництва електроніки та товарів побутового користування. До того ж, купити меблі в Великобританії – мрія кожного, хто стежить за модними тенденціями. Саме з цих причин товари із Англії користуються великим попитом у мешканців України і країн СНД. Щоб нашим людям зробити покупку в Англії, напевне, знадобиться товарна доставка із Англії в Україну. Подібними послугами користуються не тільки приватні особи, а й представники середнього і малого бізнесу. Крім того, перевезення вантажу може знадобитися і людям, які мають родичів у Великій Британії, а ті в свою чергу, вирішили передати у спадок свої речі, серед яких можуть бути:
 • меблі;
 • побутова техніка;
 • транспортні засоби;
 • будівельні матеріали та складові;
 • автозапчастини;
 • предмети антикваріату і багато іншого.
В основному, доставка товарів із Англії в Україну здійснюється наземним транспортом або за допомогою вантажних автоперевезень. Буквально протягом одного тижня можна отримати партію товарів, відправлених із Англії. В наш час це дуже вигідно, адже можна не витрачати силу-силенну часу для походів по магазинах, які можуть так і не принести бажаного результату.

Через Інтернет можна легко відшукати і придбати потрібні товари з Великобританії оптом, що будуть мати високу якість і прийнятну вартість. За допомогою міжнародної транспортної компанії Expert-Logistics здійснюється доставка вантажів з Великобританії на територію України, тому, без подібного перевізника тут ніяк не обійтися.

Якщо ваші родичі вирішили Вам вислати нові меблі або побутову техніку, тоді вам дійсно знадобляться послуги міжнародного перевізника. Або ж Ви ведете бізнес і купуєте товар в Великобританії через інтернет-сайти, то доставити велику партію товарів також можна буде за допомогою послуг логістичної компанії.

Expert-Logistics вже більше 6 років займається міжнародними вантажними перевезеннями. У компанії працюють професіонали своєї справи, які несуть матеріальну та моральну відповідальність за кожен вантаж, що перевозиться. За допомогою даного перевізника без проблем здійснюється доставка товарів із Великобританії в Україну або з будь-яких інших країн Європи в найбільш стислі терміни.

Made on
Tilda