Доставка канцелярії із країн Європи

Канцелярське приладдя – товарна група, без якої не обійтися ні школярам, ​​ні студентам, ні офісним працівникам. Особливим попитом користуються якісні та при цьому недорогі канцтовари від виробників з країн Європи: ручки, маркери, олівці, записники, офісний папір, канцелярські ножі та ін. Компанія Expert-Logisitics допоможе привезти офісне приладдя з Європи за найвигіднішими цінами. Ми не тільки здійснимо доставку канцелярії з країн Європи до України, але й візьмемо на себе всі питання, пов’язані з придбанням офісного приладдя в інтернет-магазинах.

Вам потрібна шкільна форма оптом чи в роздріб за вигідною ціною? Ми гарантуємо акуратну, швидку та надійну доставку форми та будь-якої канцелярії у строго обумовлені терміни! Врахуйте, що перевезення канцтоварів оптом має свої особливості, тож краще довірити її професіоналам своєї справи! Ми маємо багаторічний досвід у сфері роздрібної та оптової доставки канцтоварів, тому гарантує незмінно високу якість послуг!

Переваги доставки канцтоварів з Expert-Logisitics

1.Вигідні тарифи

Ми чудово розуміємо, що сьогодні ринок логістичних послуг переповнений цікавими пропозиціями, тому готові запропонувати своїм клієнтам максимально вигідні тарифи на доставку офісного приладдя із країн Європи до України. Для здешевлення вартості перевезення ми оптимізуємо маршрут вантажу і консолідуємо за необхідності посилки.

2.Митне оформлення

Оптова доставка канцелярії пов’язана із процедурою митного оформлення. Ми беремо на себе всі питання, пов’язані із оформленням супровідної документації. Дотримання всіх норм митних процедур – гарантія того, що канцелярію з країн Європи буде доставлено до України без затримок.

3.Терміни доставки канцтоварів

Перевезення офісного приладдя з нашою компанією займає від 5-7 днів з моменту оформлення заявки на сайті компанії Expert-Logisitics. Ми пропонуємо послугу «від дверей до дверей», що дозволяє заощаджувати багато часу: Ви замовляєте доставку офісного приладдя, ми здійснюємо її за вказаною адресою у зручний для одержувача час.

4.Безпека доставки

Чесність та прозорість – основні вектори, на які орієнтована робота команди Expert-Logisitics. Так, наші менеджери готові відповісти на будь-які Ваші запитання, а завдяки продуманому інтерфейсу сайту кожен клієнт може цілодобово відстежувати місцезнаходження свого вантажу. Крім того, ми страхуємо довірені нам офісні речі на повну їх вартість.

5.Висока якість послуг

Ми суворо контролюємо якість послуг, що надаються, оскільки цінуємо свою репутацію, яка створювалася роками. Для доставки канцтоварів ми використовуємо найсучасніші автомобілі. Велику увагу ми приділяємо пакувальному матеріалу, адже від якості упаковки вантажу, що транспортується, залежить багато в чому, в якому вигляді і стані він прибуде до одержувача.

Бажаєте привезти канцтовари оптом з країн Європи в Україну? Просто зв’яжіться з менеджером компанії або заповніть форму на сайті. До речі, Ви за необхідності Ви можете самостійно розрахувати вартість доставки, скориставшись онлайн-калькулятором. Доставка канцтоварів з Expert-Logisitics – це зручно, якісно та доступно!

0 +
здійснено перевезень
0 +
задоволених клієнтів
0
років на ринку
від 0
днів* доставка

FAQ

Після узгодження всіх деталей доставки, забір вантажу відбувається з адреси відправника.

Після узгодження всіх деталей доставки, оформлюємо кур’єра на наступний робочий день для забору вантажу. Забір вантажу здійснюється транспортними компаніями партнерів, інтервал виклику кур’єра складає 3 години. Також Ваш вантаж повинен бути упакований і готовий для перевезення.

Для розрахунку вартості потрібні такі дані як:

  • Вага
  • Об’єм/габарити вантажу
  • Тип вантажу
  • Вартість вантажу
  • Напрям доставки

Наша компанія несе матеріальну відповідальність за Ваш вантаж на всіх етапах перевезення.

Послуги страхування вантажу не включені у вартість доставки і сплачуються додатково.

Вартість послуги страхування складає 8% від оголошенної Вами вартості вантажу.

Для оформлення доставки потрібні супровідні документи на вантаж. Накладна, чек або інший документ який підтверджує вартість вантажу. Документи необхідні для уникнення будь-яких питань при доставці вантажу.

Офіс та склад компанії знаходиться у м. Київ
В Польщі знаходиться транзитний склад закритого типу. Вантажі які доставляються в Україну чи з України доставляються на склад, де їх оформлюють  і передають на доставку отримувачу.
Доставка зі складу одержувачу оформляється транспортними компаніями партнерами.

Оплата відбувається через платіжний сервіс онлайн. Рахунок на оплату виставляється в “USD”, з Вас списує суму у Вашій валюті по курсу Вашого банку.

Оплата при отриманні можлива на території України.

Доставка вантажів відбувається при 100% оплаті. Після узгодження всіх деталей перевезення, Ви повинні сплатити послуги доставки.

Ми надаємо послуги купівлі товарів і вантажів.

Вартість послуги складає:

  • 10% від суми переказу/купівлі – якщо вантаж/товар можливо купити як фіз.особа
  • 20% від суми переказу/купівлі – якщо вантаж/товар потрібно купувати по безготівковому розрахунку як юр.особа

Документи:

Новини

07.02.2022
31.01.2022
24.01.2022
17.01.2022
10.01.2022
01.09.2021
15.06.2021
01.05.2021
30.04.2021
01.03.2021
10.09.2020
24.08.2020
10.05.2020
25.04.2020
25.04.2020
Scroll to Top