Доставка комерційного вантажу

Сьогодні комерційні вантажоперевезення з України до Європи та у зворотньому напрямку користуються підвищеним попитом. Така затребуваність обумовлена ​​насамперед економічною складовою: виробнику для реалізації своєї продукції не треба купувати вантажні авто, утримувати власний автопарк, платити заробітну плату водіям і вантажникам.

Достатньо звернутися до надійної логістичної компанії, яка візьме на себе вирішення всіх питань, пов’язаних із перевезенням комерційних вантажів з Європи до України або з України до країн Європи.

Компанія Expert-Logisitics пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг із доставки комерційних вантажів. Ми маємо автопарк сучасних вантажних автомобілів, обладнаних для перевезення дрібногабаритних та великогабаритних вантажів.

Наші досвідчені менеджери та логісти детально опрацюють маршрут доставки комерційного вантажу, що допоможе мінімізувати витрати на перевезення. Кваліфіковані вантажники якісно і надійно запакують вантаж, щоб уникнути його псування в процесі доставки.

Чому для доставки комерційних вантажів обирають Експерт-Логістікс?

  1. Оперативність: завдяки розвиненій кур’єрській мережі ми швидко, а головне, в обумовлені терміни доставимо комерційний вантаж із будь-якої точки України до будь-якої точки Європи.
  2. Оформлення транспортної документації: компанія Expert-Logisitics здійснює повний експедиторський супровід вантажів, включаючи закриття експортних та транзитних документів. Такий підхід дозволяє уникнути проблем, пов’язаних із проходженням комерційного вантажу через кордон.
  3. Страхування вантажу: ми відповідально підходимо до процесу доставки комерційного вантажу, мінімізуючи всі ризики для своїх клієнтів. Довіривши вантаж нам, ви можете бути спокійні за його цілісність та безпеку. Ми гарантуємо дбайливе пакування товару, його акуратне завантаження в автомобіль та вивантаження.
  4. Відстеження вантажу: наші клієнти можуть цілодобово відстежувати місцезнаходження вантажу в особистому кабінеті на сайті компанії.
  5. Вартість перевезення: завдяки доцільно розробленому маршруту наші клієнти заощаджують на доставці комерційних вантажів з України до Європи та з європейських країн до України.
  6. Доставка «під ключ»: замовивши доставку комерційного вантажу у компанії Expert-Logisitics, ви витрачаєте мінімум часу. Достатньо зв’язатися з нашим менеджером чи заповнити форму на сайті для замовлення доставки, решту ми зробимо самі!
  7. Строки доставки: ми завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання, тому доставляємо вантаж у терміни, зазначені у договорі, тобто за 3 – 5 днів.
  8. Розвинена кур’єрська мережа: завдяки розвиненим партнерським зв’язкам, ми організуємо швидку доставку з будь-якого міста Європи чи України.
  9. Зберігання вантажу: за потреби ми забезпечимо зберігання комерційного вантажу на складах наших партнерів у Європі, а також перевалочні роботи, пов’язані з процесом перевантаження товару з одного автомобіля до іншого.
  10. Сучасний автопарк: маючи великий парк автомобілів, вантажопідйомність яких варіюється від 1,2 до 20 т, ми можемо виконувати вантажоперевезення будь-якого виду вантажу.
Беручи до уваги вид та тоннаж вантажу, менеджери компанії Expert-Logisitics підберуть не тільки найбільш оптимальний транспорт для доставки комерційного вантажу, але й прокладуть найвигідніший і найбезпечніший маршрут, узгодять усі умови доставки та забезпечать повний документальний супровід.

Маючи великий досвід у сфері перевезень комерційних вантажів з України до Європи та з Європи в Україну, ми пропонуємо своїм клієнтам високу якість за доступну ціну!

Made on
Tilda