Доставка комерційного вантажу

Однією з основних складових успішного бізнесу є регулярне постачання товару, що забезпечує стабільний товарообіг. Логістична компанія Expert-Logisitics організує надійну, вигідну та швидку доставку комерційних вантажів з України до Європи. Ми працюємо як з фізичними, так і юридичними особами, при цьому кожному клієнту пропонуємо максимально вигідні для нього умови співпраці. Доставляємо комерційні вантажі від 1 до 100 кг на 1 місце.

Переваги доставки комерційного вантажу з Expert-Logisitics


1. Доставка «під ключ»


Доставка комерційних вантажів з Європи в Україну з компанією Expert-Logisitics – це мінімум витрат часу. Ми візьмемо на себе не лише доставку, а й викуп товарів у постачальників, на складах або в інтернет-магазинах, тим самим повністю убезпечивши клієнта від вирішення організаційних та логістичних питань. Ви зосереджуєте всі сили на вирішенні маркетингових завдань, тоді як ми забезпечуємо викуп, експортне оформлення, митне очищення та доставку комерційного вантажу.

2. Безпека доставки


Ми знаємо всі без винятку нюанси успішної доставки комерційних вантажів з Європи до України, при цьому маємо ресурси, що дозволяють здійснити якісне вантажоперевезення. Безпечна доставка партій товарів забезпечується за рахунок:

 • ретельного пакування вантажу з урахуванням його специфіки;
 • надійного закріплення товару у автомобілі;
 • дбайливого навантаження та вивантаження;
 • чіткого дотримання норм міжнародної доставки комерційних грузов.

3. Терміни доставки


Ми цінуємо свою репутацію, тому завжди дотримуємося заздалегідь обговорених термінів доставки комерційних вантажів.
Терміни доставки партій товарів становлять від 3 до 7 днів та залежать від місця забору вантажу, а також пункту його доставки. Так, термін доставки комерційних вантажів з України до Європи або у зворотному напрямку становить 3-5 днів.

4. Митне оформлення


Спеціалісти нашої компанії забезпечать повний документальний супровід вантажу: перевірять його якість та кількість на складі, задекларують та проведуть митне оформлення номенклатури товару, нададуть усі необхідні документи для легальної реалізації товарів на території України.

Якщо з будь-яких причин ні відправник, ні одержувач не можуть оформити на себе доставку або отримання вантажу, ми візьмемо це на себе (у такому разі у документах фігуруватиме виключно наша компанія).

5. Гарантії доставки


Компанія Expert-Logisitics працює на підставі підписаного з клієнтом договору, незалежно від того, здійснюватиметься одноразова доставка комерційного вантажу або планується довгострокова співпраця.
Крім того, ми страхуємо довірені нам партії товарів на їхню повну вартість і несемо відповідальність за збереження вантажу на всіх етапах його транспортування.

6. Вартість доставки


Наявність великого та сучасного автопарку дозволяє нам формувати найкращу конкурентоспроможну ціну на доставку комерційних вантажів з України до Європи, а також із країн Європи до України. Ми підберемо оптимальний маршрут доставки, щоб ціна транспортування вантажу була максимально прийнятною для клієнта.

Прозора цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяють нам задовольнити запити будь-якого клієнта незалежно від його бюджету та запитів.

Компанія Expert-Logisitics – надійний та відповідальний помічник у питаннях міжнародної доставки комерційних вантажів з України до Європи. Ми вирішимо будь-яке складне транспортне завдання, організуємо якісну та швидку доставку партій товарів, запропонуємо вигідні ціни на всі послуги та надаємо всебічну допомогу на всіх етапах співпраці. У результаті Ви уникнете затримок при доставці вантажів, проблем з митним оформленням, заощадите час та гроші.

FAQ

После согласования всех деталей доставки, забираем груз у Вас по адресу.

После согласования всех деталей доставки, оформляем курьера на забор груза по адресу на следующий рабочий день. Забор груза осуществляется транспортными компаниями партнерами, интервал вызова курьера 3 часа. Также Ваш груз должен быть упакован и готов к перевозке.

Стоимость доставки рассчитывается исходя из:

 • Веса
 • Объема/габаритов груза
 • Типа груза
 • Стоимости груза
 • Направления доставки

Наша компания несет материальную ответственность за Ваш груз на всех этапах перевозки.
Услуга страхования не входит в стоимость доставки и оплачивается дополнительно.
Стоимость услуги составляет 8% от заявленной Вами стоимости груза.

Для оформления доставки нужны сопроводительные документы на груз. Накладная, чек или иной документ подтверждающий стоимость груза. Данные документы необходимы для избежания каких либо вопросов при доставке груза.

Офис и склад компании находится в г. Киев.
В Польше находится транзитный склад закрытого типа. Грузы которые доставляются в Украину или из Украины поступают на склад где проходят оформление, обработку и отправку получателю.
Доставка со склада получателю оформляется транспортными компаниями партнерами.

Оплата осуществляется через платежный сервис онлайн. Счет на оплату выставляется в “USD”, с Вас списывает сумму в Вашей валюте по курсу Вашего банка.

Оплата при получении возможна на территории Украины.

Доставка грузов осуществляется при 100% предоплате. После согласования всех деталей перевозки, Вы должны произвести оплату услуг доставки.

Мы предоставляем услуги покупки товаров и грузов.
Стоимость услуги покупки составляет:

 • 10% от суммы перевода/покупки – если груз/товар возможно оплатить как физ.лицо
 • 20% от суммы перевода/покупки – если груз/товар нужно покупать по безналичному расчету как юр.лицо

Документы:

Тип доставки
Доставка вантажів

Доставка вантажів

Стрімкий темп сучасного життя передбачає швидке прийняття рішень і втілення їх в життя. Тому, цілком закономірно, що доставка стала невід’ємною складовою успішного ведення бізнесу. Компанія «Експерт-Логістікс» йде в ногу з часом і пропонує своїм клієнтам послугу максимально швидкої доставки вантажів і посилок із України за такими напрямками: Європа, Великобританія, Німеччина, Польща, Італія, Молдова.

У чому перевага доставки вантажів з «Експерт-Логістікс»

 1. Швидка обробка відправлення, завдяки чому скорочується термін доставки.
 2. Максимально стислі терміни: доставка від семи робочих днів (все залежить від ваги, габаритів та вартості посилки).
 3. Доставка під ключ: Вам потрібно лише оформити замовлення, все інше ми зробимо самостійно.
 4. Зручність отримання посилки, яку доставлять в зручний для Вас час.
 5. Збереження довіреного нам вантажу, який страхується на повну вартість, завдяки цьому Ви нічим не ризикуєте в матеріальному плані.
 6. Повний супровід вантажу, включаючи проходження митниці.
 7. Оптимізування процесу доставки з урахуванням найбільш оптимальних, коротких, але при цьому надійних шляхів відправлення, що не тільки підвищує швидкість доставки, але і позитивно позначається на її вартості.

Доставка «від дверей до дверей» без будь-яких обмежень в найвіддаленіші пункти призначення

Доставка особистих речей

Доставка особистих речей і переїзди

Плануєте переїзд і не знаєте, як грамотно організувати цей трудомісткий і копіткий процес? Хочете зберегти особисті речі цілими та непошкодженими й позбутися головного болю, пов’язаного з їх транспортуванням? Ми допоможе якісно, швидко й абсолютно безпечно здійснити доставку особистих речей, меблів і техніки! Ми гарантуємо надійну й своєчасну доставку особистих речей «під ключ», оскільки маємо великий досвід офісних і квартирних переїздів.

Переваги доставки особистих речей з нашою компанією:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Професійні та відповідальні вантажники, які акуратно проведуть доставку особистих речей від дверей до дверей.
 • Раціональне планування переїзду, яке включає розробку оптимального маршруту доставки вантажів.
 • Грамотний підбір транспорту для переїзду з урахуванням розмірів і специфіки транспортованого вантажу.
 • Застосування якісного пакувального матеріалу, що забезпечує збереження й цілісність особистих речей і предметів інтер’єру.
 • Обов’язкове страхування вантажу.
 • Доступні ціни на доставку особистих речей і переїзд.
Довіривши доставку особистих речей нашій компанії, Ви заощадите не тільки дорогоцінний час, але й нерви, адже ні для кого не секрет, що переїзд дорівнюється трьом пожежам!

Доставка посилок

Доставка посилок

Завдання будь-якої логістичної компанії – забезпечити швидку доставку посилки з мінімальними часовими і матеріальними витратами. І «Експерт-Логістікс» – не виняток. Ми не просто доставляємо посилки в пункт призначення, а й здійснюємо наступні види діяльності: підбір транспорту для максимально надійної, зручної та швидкої доставки; планування і розробка маршруту, найбільш вигідного для клієнта; контроль процесу доставки посилок на всіх етапах логістичного ланцюжка; відстеження посилки впродовж усього маршруту її слідування; безпечне зберігання посилок в проміжних і кінцевих пунктах, аж до видачі її адресату;

Чому доставка посилок з «Експерт-Логістікс» – це вигідно?

Наша компанія працює в сфері логістики більше 8 років, доставляючи посилки з Європи, Великобританії, Німеччини, Польщі, Італії, Молдови. За цей час ми не тільки розширили свій функціонал і підвищили професіоналізм, а й набули безцінного досвіду у вирішенні завдань будь-якої складності, про що свідчать численні позитивні відгуки наших клієнтів.
Довіривши доставку посилок «Expert-logistics», Ви отримуєте ряд переваг:
 1. Економите час: поки ми працюємо, Ви – відпочиваєте або розвиваєте свій бізнес.
 2. Економите гроші: ми володіємо всіма необхідними ресурсами, щоб забезпечити високу якість послуг, які надаються за доступну вартість (налагодженими взаємовідносинами з партнерами, власними складами, гнучкою системою знижок).
 3. Приємно здивує Вас і цінова політика «Експерт-Логістікс»: вартість наших послуг нижче, ніж у інших транспортних компаній.
 4. Бережете нервову систему: наша компанія бере на себе всі питання, пов’язані з митними органами. Завдяки цьому розмитнення посилок пройде для Вас максимально швидко і ефективно.
 5. Отримуєте посилку в чітко встановлені терміни. Мінімізуєте власні ризики: страхуємо посилки на 100% вартості.

Доставка посилки під ключ з «Expert-logistics» – це гарантовано висока якість і професійний підхід за вигідною ціною!

Доставка документів

Доставка документів

Хочете, щоб важливі документи або листи були доставлені вчасно, вручені одержувачу цілими і неушкодженими, та не були розкриті або загублені під час транспортування в іншу країну? Довірте доставку відповідальній компанії «Експерт-Логістікс» з чудовою репутацією, яка здійснює свою діяльність з 2013 року. Ми позбавимо Вас від часових і матеріальних витрат, пов’язаних з доставкою документів з України: Вам не доведеться в терміновому порядку оформляти візу, їхати чи летіти в іншу країну для передачі діловим партнерам важливої кореспонденції. Ми все зробимо за Вас максимально швидко і надійно.

Експрес-доставка листів і документів

Що ми гарантуємо, здійснюючи доставку Вашої кореспонденції?
 • Доставку на склад в країні отримання протягом 7 робочих днів з моменту отримання документації в країні відправки.
 • Адресну доставку документів відповідальним кур’єром в найвіддаленіші пункти призначення, розташовані на території України, Європи, Великобританії, Німеччини, Польщі, Італії, Молдови.
 • Надійну доставку листів та документів.
Фулфілмент

Інтернет-магазинам

Віддаєте перевагу покупкам в інтернет-магазинах в Україні і за кордоном? А, може, Ви є власником інтернет-магазину, що розвивається та хочете розширити географію продажів і тим самим збільшити прибуток? Наша компанія «Експерт-Логістікс» Вам в цьому допоможе! Як? Ви робите покупки або продаєте свій товар, а ми забезпечуємо його надійну і швидку доставку, а також безпечне зберігання!

Переваги доставки для інтернет-магазинів з «Експерт-Логістікс»

 1. Доставляємо замовлення на склад або за вказаною при оформленні заявки адресою у всі країни Європи.
 2. Розраховуємо вартість доставки індивідуально для кожної групи товарів.
 3. Беремо на себе оформлення супровідної документації, включаючи митні декларації: якщо вартість Вашої посилки перевищує встановлений ліміт, ми вирішимо цю проблему.
 4. Допомагаємо Вам економити: чим більша партія товару, тим менше Ви платите за доставку.
 5. Забезпечуємо збереження посилки, страхуючи її від будь-яких ризиків: в разі втрати або пошкодження вантажу (що малоймовірно) ми повернемо повну його вартість.
 6. Контролюємо рух посилки на всьому шляху проходження аж до вручення адресату.
 7. Консолідуєхмо замовлення в одну посилку, що допомагає здешевити доставку для клієнта і зробити її більш зручною.
 8. Готуємо супровідні документи і накладні.
 9. Здійснюємо своєчасну доставку замовлень клієнтам інтернет-магазину.
 10. Надаємо послугу «фулфілмент», яка полягає в прийомі і зберіганні товару на складі в іншій країні, в організації доставки замовлень, а також обробці її повернення при необхідності. Послуга надається інтернет-магазинам з маленьким асортиментом, але при цьому середніми і великими замовленнями на місяць.

Схема роботи з інтернет-магазинами

«Expert-Logistics» співпрацює з інтернет-магазинами і клієнтами, що роблять одиничні замовлення. Як замовити відправку?
 • Ви повинні залишити заявку на консультацію на сайті компанії.
 • Менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення і зробить розрахунок вартості доставки з урахуванням специфіки транспортованого товару і розміру партії.
 • Відправлення товару на склад нашої компанії.
 • Доставка замовлення клієнту в іншу країну.
 • Інформування Вас про статус доставки.

Співпрацюючи на взаємовигідних умовах з «Експерт-Логістікс», Ви отримуєте відмінний сервіс і професійний підхід за доступну ціну.

0 +
здійснено перевезень
0 +
задоволених клієнтів
0
років на ринку
від 0
днів* доставка
Процес доставки

Як оформити і відправити термінову посилку?

Для відправлення вантажу з «Експерт-Логістікс» в Європу, Великобританію, Німеччину, Польщу, Італію, Молдову:

 • Заповнити онлайн заявку безпосередньо на сайті (можна зробити замовлення менеджеру в телефонному режимі).
 • Оплатити послуги компанії-перевізника.
 • Відправити вантаж на наш склад.

Сучасні технології, досвід, професіоналізм і висока кваліфікація співробітників забезпечують надійність і безпеку доставки вантажів з компанією «Експерт-Логістікс».

Scroll to Top