Доставка особистих речей

Сьогодні вкрай затребувана доставка особистих речей та дорогої техніки з України до Європи та у зворотньому напрямку. Ви можете ризикнути та замовити доставку вантажу у маловідомих логістичних компаній або передати особисті речі через водіїв маршрутних таксі та автобусів, що курсують у напрямку Україна-Європа чи Європа-Україна. Однак подібна економія може обернутися додатковими матеріальними витратами внаслідок псування або втрати вантажу.
Бажаєте уникнути численних проблем, пов’язаних із митним оформленням вантажу, якістю та терміном доставки посилок з України до Європи? Довірте доставку особистих речей компанії «Expert-Logistics»! З нами Ви гарантовано отримуєте високу якість логістичних послуг за найвигіднішою ціною.

Чому доставка посилок та цінних речей з «Expert-Logistics» – це вигідно та надійно?


  • Маємо сучасний автопарк спеціалізованих автомобілів, завдяки чому максимально акуратно та дбайливо доставляємо будь-які види вантажу (особисті речі, документацію, дорогу побутову техніку, книги і навіть антикваріат).
  • Дотримуємося взятих на себе гарантійних зобов’язань: ми працюємо на підставі офіційного договору, тому чітко дотримуємося усіх прописаних у ньому умов доставки особистих речей з України до Європи.
  • Прокладаємо оптимальний маршрут доставки речей з України до Європи та у зворотньому напрямку, тим самим максимально скорочуючи час доставки вантажу. З “Expert-Logistics” доставка займає 3 – 5 днів!
  • Страхуємо вантаж на його повну вартість, що виключає додаткові матеріальні витрати для клієнта у разі втрати або псування довіреного нам вантажу.
  • Забезпечуємо повний митний супровід вантажу, включаючи оформлення документації, необхідної для швидкого перетину митних пунктів пропуску.
  • Пропонуємо вигідні тарифи на доставку особистих речей та систему індивідуальних знижок для постійних клієнтів.
  • Фіксуємо вартість послуг на момент укладання договору, що виключає подорожчання перевезення, а отже і додаткові непередбачені клієнтом витрати.
  • Відстежуємо вантаж на всіх етапах доставки особистих речей з Європи до України та назад в режимі онлайн, завдяки чому наші клієнти у будь-який час можуть особисто простежити за переміщеням вантажу.
  • Надаємо повний спектр послуг «під ключ». Клієнту достатньо лише зв’язатися з нашим менеджером, всі інші питання щодо доставки особистих речей з України до Європи чи з Європи до України ми візьмемо на себе: ретельно запакуємо особисті речі та побутову техніку, проведемо всі необхідні вантажно-розвантажувальні роботи та доставимо посилку «від дверей до дверей».
За роки роботи компанія «Expert-Logistics» максимально розвинула свою партнерську мережу, завдяки чому сьогодні ми можемо здійснювати доставку особистих речей з України до будь-якої точки Європи: у Польщу, Болгарію, Румунію, Чехію, Великобританію, Німеччину та ін.

Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо виключно якісні послуги з доставки особистих речей до Європи, незалежно від того, довірили нам доставку документів чи повноцінний переїзд.
Автотранспортна доставка особистих речей з Європи до України з «Expert-Logistics» – це вигідне, доступне та безпечне рішення, про яке Ви ніколи не пошкодуєте!

Made on
Tilda