Доставка особистих речей

Сьогодні вкрай затребувана доставка особистих речей та дорогої техніки з України до Європи та у зворотньому напрямку. Ви можете ризикнути та замовити доставку вантажу у маловідомих логістичних компаній або передати особисті речі через водіїв маршрутних таксі та автобусів, що курсують у напрямку Україна-Європа чи Європа-Україна. Однак подібна економія може обернутися додатковими матеріальними витратами внаслідок псування або втрати вантажу.

Бажаєте уникнути численних проблем, пов’язаних із митним оформленням вантажу, якістю та терміном доставки посилок з України до Європи? Довірте доставку особистих речей компанії «Expert-Logistics»! З нами Ви гарантовано отримуєте високу якість логістичних послуг за найвигіднішою ціною.

Чому доставка посилок та цінних речей з «Expert-Logistics» – це вигідно та надійно?

 

 • Маємо сучасний автопарк спеціалізованих автомобілів, завдяки чому максимально акуратно та дбайливо доставляємо будь-які види вантажу (особисті речі, документацію, дорогу побутову техніку, книги і навіть антикваріат).
 • Дотримуємося взятих на себе гарантійних зобов’язань: ми працюємо на підставі офіційного договору, тому чітко дотримуємося усіх прописаних у ньому умов доставки особистих речей з України до Європи.
 • Прокладаємо оптимальний маршрут доставки речей з України до Європи та у зворотньому напрямку, тим самим максимально скорочуючи час доставки вантажу. З “Expert-Logistics” доставка займає 3 – 5 днів!
 • Страхуємо вантаж на його повну вартість, що виключає додаткові матеріальні витрати для клієнта у разі втрати або псування довіреного нам вантажу.
 • Забезпечуємо повний митний супровід вантажу, включаючи оформлення документації, необхідної для швидкого перетину митних пунктів пропуску.
 • Пропонуємо вигідні тарифи на доставку особистих речей та систему індивідуальних знижок для постійних клієнтів.
 • Фіксуємо вартість послуг на момент укладання договору, що виключає подорожчання перевезення, а отже і додаткові непередбачені клієнтом витрати.
 • Відстежуємо вантаж на всіх етапах доставки особистих речей з Європи до України та назад в режимі онлайн, завдяки чому наші клієнти у будь-який час можуть особисто простежити за переміщеням вантажу.
 • Надаємо повний спектр послуг «під ключ». Клієнту достатньо лише зв’язатися з нашим менеджером, всі інші питання щодо доставки особистих речей з України до Європи чи з Європи до України ми візьмемо на себе: ретельно запакуємо особисті речі та побутову техніку, проведемо всі необхідні вантажно-розвантажувальні роботи та доставимо посилку «від дверей до дверей».

За роки роботи компанія «Expert-Logistics» максимально розвинула свою партнерську мережу, завдяки чому сьогодні ми можемо здійснювати доставку особистих речей з України до будь-якої точки Європи: у Польщу, Болгарію, Румунію, Чехію, Великобританію, Німеччину та ін. Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо виключно якісні послуги з доставки особистих речей до Європи, незалежно від того, довірили нам доставку документів чи повноцінний переїзд.

Автотранспортна доставка особистих речей з Європи до України з «Expert-Logistics» – це вигідне, доступне та безпечне рішення, про яке Ви ніколи не пошкодуєте!

0 +
здійснено перевезень
0 +
задоволених клієнтів
0
років на ринку
від 0
днів* доставка

FAQ

Після узгодження всіх деталей доставки, забір вантажу відбувається з адреси відправника.

Після узгодження всіх деталей доставки, оформлюємо кур’єра на наступний робочий день для забору вантажу. Забір вантажу здійснюється транспортними компаніями партнерів, інтервал виклику кур’єра складає 3 години. Також Ваш вантаж повинен бути упакований і готовий для перевезення.

Для розрахунку вартості потрібні такі дані як:

 • Вага
 • Об’єм/габарити вантажу
 • Тип вантажу
 • Вартість вантажу
 • Напрям доставки

Наша компанія несе матеріальну відповідальність за Ваш вантаж на всіх етапах перевезення.

Послуги страхування вантажу не включені у вартість доставки і сплачуються додатково.

Вартість послуги страхування складає 8% від оголошенної Вами вартості вантажу.

Для оформлення доставки потрібні супровідні документи на вантаж. Накладна, чек або інший документ який підтверджує вартість вантажу. Документи необхідні для уникнення будь-яких питань при доставці вантажу.

Офіс та склад компанії знаходиться у м. Київ
В Польщі знаходиться транзитний склад закритого типу. Вантажі які доставляються в Україну чи з України доставляються на склад, де їх оформлюють  і передають на доставку отримувачу.
Доставка зі складу одержувачу оформляється транспортними компаніями партнерами.

Оплата відбувається через платіжний сервіс онлайн. Рахунок на оплату виставляється в “USD”, з Вас списує суму у Вашій валюті по курсу Вашого банку.

Оплата при отриманні можлива на території України.

Доставка вантажів відбувається при 100% оплаті. Після узгодження всіх деталей перевезення, Ви повинні сплатити послуги доставки.

Ми надаємо послуги купівлі товарів і вантажів.

Вартість послуги складає:

 • 10% від суми переказу/купівлі – якщо вантаж/товар можливо купити як фіз.особа
 • 20% від суми переказу/купівлі – якщо вантаж/товар потрібно купувати по безготівковому розрахунку як юр.особа

Документи:

Новини

07.02.2022
31.01.2022
24.01.2022
17.01.2022
10.01.2022
01.09.2021
15.06.2021
01.05.2021
30.04.2021
01.03.2021
10.09.2020
24.08.2020
10.05.2020
25.04.2020
25.04.2020
Scroll to Top