Міжнародна доставка посилок та вантажів

Міжнародна доставка посилок та вантажів сьогодні – це одне з найбільш зручних та затребуваних логістичних рішень для доставки різного виду вантажу до країн далекого та ближнього зарубіжжя. Компанія “Expert-Logistics” здійснює повний спектр логістичних послуг, враховуючи при цьому запити клієнта, вид вантажу, законодавчу базу та специфіку країн, територією яких проходять маршрути перевезення.

Хочете виключити ризик затримки вантажу на кордоні та отримати цінні речі швидко цілими та неушкодженими? Тоді Ви звернулися за адресою!

Переваги міжнародної доставки посилок та вантажів з “Expert-Logistics”

 

 1. Легке оформлення доставки посилки з України до Європи та інших країн світу: оформити перевезення можна або на сайті, або зателефонувавши менеджеру компанії.
 2. Вигідні тарифи: доставка посилки з компанією “Expert-Logistics” стартує від 50$ (вартість послуги залежить від габариту вантажу та маршруту доставки посилок).
 3. Мінімальні терміни: ми доставимо особисті речі, габаритну техніку або документацію за 3 – 5 днів, адже наші логісти з багаторічним досвідом роботи прокладуть найбільш оптимальний маршрут.
 4. Страхування вантажу, що гарантує відшкодування його стовідсоткової вартості у разі псування чи втрати з вини компанії-перевізника.
 5. Можливість відстежувати в режимі реального часу місцезнаходження вантажу: для цього клієнту достатньо зайти до свого кабінету на сайті компанії.
 6. Зручний вид доставки посилки з України до будь-якої точки світу. Так, своїм клієнтам ми пропонуємо доставку посилок за такими схемами: двері – двері, склад – склад, склад – двері, двері – склад. При цьому ми заберемо та доставимо вантаж у зручний для відправника та одержувача час.
 7. Вибір варіантів розрахунку за вантажоперевезення: сплатити доставку посилки з України до країн Європи та будь-якої іншої точки світу можна онлайн або на розрахунковий рахунок (оплата здійснюється в повному обсязі), при доставці в Україну сплатити послуги з доставки можна кур’єру при отриманні посилки.
 8. Митний супровід вантажу, що включає оформлення пакета документів.
 9. Зберігання вантажу на складах компанії в Україні та на території інших країн, задіяних у логістичному ланцюзі. Наявність складів дозволяє доставляти вантаж у зручний для отримувача час.
 10. Велика географія доставки: компанія “Expert-Logistics” доставить Вашу посилку з будь-якої точки України до країн Європи, Прибалтики, Скандинавії, Африки. Крім того, ми доставляємо посилки до Ізраїлю, США, Канади, ОАЕ, Бразилії, Аргентини.

Одним із пріоритетних напрямків роботи нашої логістичної компанії є доставка вантажів з України до Польщі, де у нас функціонує цілодобовий транзитний склад для прийому та обробки посилок, дрібних і великогабаритних вантажів, документів. Зі складу вантаж передається до поштових служб, з якими ми співпрацюємо: DHL, UPS, InPost, FedEx, DPD, TNT, Orlen Paczka, Pallex, Ambro Express, Pocztex. При виборі поштової служби ми керуємося такими показниками:

 • найбільш короткий і вигідний для конкретного виду вантажу маршрут доставки,
 • регіон доставки (у кожному місті чи населеному пункті ми обираємо лише ті служби, які максимально швидко та якісно доставлять посилку одержувачу, враховуючи вид та вагу вантажу).

Міжнародна доставка посилок з компанією “Expert-Logistics” – це європейська якість за доступною ціною, надійність, досвід, професіоналізм і відповідальність. Ми працюємо на результат з огляду на всі побажання клієнта та тенденції сучасного ринку логістичних послуг.

0 +
здійснено перевезень
0 +
задоволених клієнтів
0
років на ринку
від 0
днів* доставка

FAQ

Після узгодження всіх деталей доставки, забір вантажу відбувається з адреси відправника.

Після узгодження всіх деталей доставки, оформлюємо кур’єра на наступний робочий день для забору вантажу. Забір вантажу здійснюється транспортними компаніями партнерів, інтервал виклику кур’єра складає 3 години. Також Ваш вантаж повинен бути упакований і готовий для перевезення.

Для розрахунку вартості потрібні такі дані як:

 • Вага
 • Об’єм/габарити вантажу
 • Тип вантажу
 • Вартість вантажу
 • Напрям доставки

Наша компанія несе матеріальну відповідальність за Ваш вантаж на всіх етапах перевезення.

Послуги страхування вантажу не включені у вартість доставки і сплачуються додатково.

Вартість послуги страхування складає 8% від оголошенної Вами вартості вантажу.

Для оформлення доставки потрібні супровідні документи на вантаж. Накладна, чек або інший документ який підтверджує вартість вантажу. Документи необхідні для уникнення будь-яких питань при доставці вантажу.

Офіс та склад компанії знаходиться у м. Київ
В Польщі знаходиться транзитний склад закритого типу. Вантажі які доставляються в Україну чи з України доставляються на склад, де їх оформлюють  і передають на доставку отримувачу.
Доставка зі складу одержувачу оформляється транспортними компаніями партнерами.

Оплата відбувається через платіжний сервіс онлайн. Рахунок на оплату виставляється в “USD”, з Вас списує суму у Вашій валюті по курсу Вашого банку.

Оплата при отриманні можлива на території України.

Доставка вантажів відбувається при 100% оплаті. Після узгодження всіх деталей перевезення, Ви повинні сплатити послуги доставки.

Ми надаємо послуги купівлі товарів і вантажів.

Вартість послуги складає:

 • 10% від суми переказу/купівлі – якщо вантаж/товар можливо купити як фіз.особа
 • 20% від суми переказу/купівлі – якщо вантаж/товар потрібно купувати по безготівковому розрахунку як юр.особа

Документи:

Новини

07.02.2022
31.01.2022
24.01.2022
17.01.2022
10.01.2022
01.09.2021
15.06.2021
01.05.2021
30.04.2021
01.03.2021
10.09.2020
24.08.2020
10.05.2020
25.04.2020
25.04.2020
Scroll to Top