Перевезення праху

Як перевезти прах з України в країни Європи, швидко і за доступною ціною? Як дотриматись усіх бюрократичних формальностей при перевезенні урни з прахом з України в Європу або у зворотному напрямку? На всі ці питання дадуть відповідь уважні фахівці компанії «Expert-Logistics».

Ми надійно і в чітко встановлені терміни перевеземо прах з Європи в Україну, розробимо маршрут перевезення урни з прахом, врахувавши при цьому дорожню ситуацію. Візьмемо на себе оформлення всієї необхідної документації для перетину кордону без затримок. Обговоримо всі нюанси перевезення урни з прахом з України в Європу, при цьому зробимо це максимально тактовно і без зайвих питань.

Важливо пам’ятати про те, що перевезення праху з України в Європу або в зворотному напрямку має свої особливості, тому краще довірити цю справу професіоналам, які знаються на тонкощах перевезення урни з прахом з України в країни Європи.

Особливості перевезення праху з України в Європу

  1. Для перевезення праху використовується герметичний контейнер (у відкритій похоронній урні, яка видається у крематорії, перевезення праху заборонено).
  2. Контейнер розміщують у спеціальному ящику, який оббивається щільною тканиною і опечатується.
  3. При перевезенні праху з країн Європи в Україну або з України в Європу необхідно підготувати певний пакет документів, а саме: свідоцтво про смерть, довідку про кремацію, а також про відсутність сторонніх предметів безпосередньо в урні з прахом. Перелік документів залежить від країн, між якими здійснюється перевезення праху з урною.
  4. Всі супровідні документи перекладаються на офіційну мову тієї країни, в яку здійснюється перевезення праху, при цьому переклад обов’язково засвідчується нотаріально.
  5. Урна з прахом проходить митне оформлення, а отже під час перевезення праху з України в країни Європи або з Європи в Україну складається митна декларація.

Не знаючи всіх перерахованих тонкощів й особливостей, вкрай складно перевезти урну з прахом України в країни Європи з мінімальними матеріальними витратами та у скорочені терміни.
Компанія «Expert-Logistics» надає транспортні послуги подібного роду не один рік, тому ми знаємо все про перевезення праху з Європи в Україну. У нашому розпорядженні спеціальний автотранспорт, призначений для перевезення урни з прахом, досконало вивчені маршрути доставки, уважні менеджери і компетентні водії.

Ми забезпечуємо замовникам мінімальну залученість в процес перевезення урни з прахом з України в країни Європи. Вартість міжнародного перевезення праху в компанії «Expert-Logistics» демократична, тоді як якість наданих послуг незмінно висока.

 

Для відправки урни з прахом необхідні наступні документи:

 • Свідоцтво про смерть;
 • Довідка про відсутність сторонніх вкладень;
 • Довідка про кремацію;

Також переклад на англійську мову і якщо копія, то завірена у нотаріуса.

0 +
здійснено перевезень
0 +
задоволених клієнтів
0
років на ринку
від 0
днів* доставка

FAQ

Після узгодження всіх деталей доставки, забір вантажу відбувається з адреси відправника.

Після узгодження всіх деталей доставки, оформлюємо кур’єра на наступний робочий день для забору вантажу. Забір вантажу здійснюється транспортними компаніями партнерів, інтервал виклику кур’єра складає 3 години. Також Ваш вантаж повинен бути упакований і готовий для перевезення.

Для розрахунку вартості потрібні такі дані як:

 • Вага
 • Об’єм/габарити вантажу
 • Тип вантажу
 • Вартість вантажу
 • Напрям доставки

Наша компанія несе матеріальну відповідальність за Ваш вантаж на всіх етапах перевезення.

Послуги страхування вантажу не включені у вартість доставки і сплачуються додатково.

Вартість послуги страхування складає 8% від оголошенної Вами вартості вантажу.

Для оформлення доставки потрібні супровідні документи на вантаж. Накладна, чек або інший документ який підтверджує вартість вантажу. Документи необхідні для уникнення будь-яких питань при доставці вантажу.

Офіс та склад компанії знаходиться у м. Київ
В Польщі знаходиться транзитний склад закритого типу. Вантажі які доставляються в Україну чи з України доставляються на склад, де їх оформлюють  і передають на доставку отримувачу.
Доставка зі складу одержувачу оформляється транспортними компаніями партнерами.

Оплата відбувається через платіжний сервіс онлайн. Рахунок на оплату виставляється в “USD”, з Вас списує суму у Вашій валюті по курсу Вашого банку.

Оплата при отриманні можлива на території України.

Доставка вантажів відбувається при 100% оплаті. Після узгодження всіх деталей перевезення, Ви повинні сплатити послуги доставки.

Ми надаємо послуги купівлі товарів і вантажів.

Вартість послуги складає:

 • 10% від суми переказу/купівлі – якщо вантаж/товар можливо купити як фіз.особа
 • 20% від суми переказу/купівлі – якщо вантаж/товар потрібно купувати по безготівковому розрахунку як юр.особа

Документи:

Новини

07.02.2022
31.01.2022
24.01.2022
17.01.2022
10.01.2022
01.09.2021
15.06.2021
01.05.2021
30.04.2021
01.03.2021
10.09.2020
24.08.2020
10.05.2020
25.04.2020
25.04.2020
Scroll to Top